Znáte Smile Parking? Zaparkovat na letišti nebylo nikdy snadnější!

Ruzyňské letiště je místo, odkud většina z nás vyráží do zahraničí, ať už za prací nebo na dovolenou. Také pro vysokou frekvenci místa to zde nemusí být jednoduché s dopravou, zejména pokud chcete zvolit komfort v podobě dopravy vlastním autem, kdy se může zdát jako největší problém parkování. Na letišti Václava Havla ale funguje služba Smile Parking, která je určena všem, kdo se chtějí na letiště dostat vlastním autem a nic dále neřešit.

Jak to funguje a kolik to stojí?

Vše je velmi jednoduché. Se Smileparkingem zaparkujete na letišti a oni vaše auto odvezou. Vy se nemusíte skutečně vůbec o nic dalšího starat. Pokud se rozhodnete pro parkování na letišti v Praze s využitím této služby, tak si stačí pouze rezervovat parkovací místo na příslušný termín. Obdržíte potvrzení o rezervaci a instrukce, přičemž v praxi stačí prostě zajet na letiště, kde o vaše auto bude postaráno velmi elegantně:

  • Vyzvedne jej zkušený řidič
  • Bude zaparkováno na zabezpečeném parkovišti

Parkoviště ne pod nonstop dohledem, takže se o svůj vůz opravdu nemusíte obávat. Vše je řešeno jak klasickou ostrahou a fyzickými zábranami, tak moderní zabezpečovací technologií s využitím třeba infračervených paprsků nebo bezpečnostních kamer.

O vaše vozidlo se zde navíc také mohou postarat, a to formou umytí nebo čištění interiéru či tepování sedaček. Tyto služby jsou potom za příplatek, přičemž konkrétní poplatky a cena za parkování na pražském letišti jsou k dispozici v rámci ceníku. Zde se mimo jiné dozvíte také informace o ceně samotného parkování, která je více než příznivá. To platí dvojnásob s přihlédnutím ke komfortu, který vám může nabídnout.

Valet parking zdarma

Komfort však může být ještě vyšší, a to v rámci služby Valet parking, která je dokonce pro každého klienta bezplatná. Co to umí? Díky této službě vám bude vůz přistaven na letišti v době vašeho příletu ze zahraničí a vy tak pro něj nemusíte nikam chodit.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close