Paint Fix Pro – oprava laku auta, ALU kol a disků Praha

Oprava laku auta Praha je rychlá a levná metoda, jak vrátit lak automobilu do nového kabátu. Metoda Paint Fix Pro s sebou přináší celou řadu výhod, jde především o úsporu času, jelikož doba trvání opravy laku je kolem 2 – 4 hodin (v závislosti na závažnosti problému). Další je úspora nákladů (metoda je levnější než kompletní lakování). Jde o efektivnější a šetrnější opravu laku, než kompletní lakování (je opravováno pouze poškozené místo). Služba je pohodlná, lze si domluvit přesně čas, který Vám vyhovuje a zároveň si lze domluvit i dodatečně přistavení automobilu z opravy.

Jaké části automobilu se běžně opravují?

Mezi nejčastější opravy laku patří nárazníky, lemy blatníků u kol, zrcátka, prahy, spodní části dveří anebo sloupky u předních oken. Větší poškození (např. škrábance přes celý bok auta) posuzuje na místě technik, který navrhne i optimální řešení, jak tento problém vyřešit. Firma nikdy neopravuje ležaté plochy, tzn. střechy a kapoty automobilů. Mezi nejčastější návštěvy patří i oprava alu disků Praha.

A jaké jsou opravy laku auta Praha?

Oprava laku auta Praha metodou Paint Fix Pro představuje pro majitele budoucí výhodu, a to v podobě případného prodeje. Oproti klasickému přelakování dílů přichází na řadu skutečnost, že v případě prodeje může prodejce argumentovat při přeměřování tloušťky laku tím, že na vozidle byla provedena jen lokální úprava laku a ne, že byl automobil plně bourán.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Daniel napsal:

    Mno, děkuji za článek 🙂 Zatím s touto firmou zkušenosti nemám, zatím jsem vše řešil zde: http://www.united-c.cz/ 🙂 Ale podívám se na to 🙂

  2. alena Frausová napsal:

    mám odřený přední nárazník/ nevešla jsem se do garaže, / jde o hranu v rozsahu 20 x 5 cm
    mám šanci , že mi to opravíte_??Jedná se o červený starší ford fokus.
    kdy by to bylo možné a jak dlouho by to trvalo. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close