České zastoupení Mitsubishi začalo nabízet modely ASX a Outlander výhodněji

Společnost Mitsubishi Motors CZ zatraktivňuje od května cenovou nabídku pro modely ASX a Outlander. Ty jsou nyní dostupné s výrazným cenovým zvýhodněním. Crossover Mitsubishi ASX je nyní k mání se zvýhodněním až 125 000 Kč a SUV Mitsubishi Outlander s bonusem až 123 000 Kč. Tím se oba vozy stávají znovu o něco konkurenceschopnější.

Změny se týkají také cen základních výbav obou modelů. Menší ASX pořídíte už za ceníkových 385 000 Kč a větší Outlander je k mání za solidních 554 900 Kč. U modelu ASX je z hlediska prodejů nejvýznamnější střední výbava INVITE+ s novou cenovkou 424 850 Kč. Stává se tak atraktivnější volbou pro ty, kteří hledají ideální kompromis nejen v karoserii crossover, ale i mezi výbavou a  cenou.

Mitsubishi Outlander PHEV 2019, foto: Mitsubishi Motors

Mitsubishi Outlander PHEV 2019, foto: Mitsubishi Motors

Současně s představením těchto vozů zahajuje české zastoupení Mitsubishi reklamní kampaň. “Jsem velmi rád, že můžeme českým zákazníkům přinést tuto zvýhodněnou nabídku,” říká Kamil Šilhavý, generální ředitel společnosti Mitsubishi Motors CZ. „Jedná se o naše nejprodávanější modely, které se dlouhodobě těší přízni zákazníků nejen pro svou kvalitu, jízdní vlastnosti a nízkou spotřebu, ale také díky prostornému a komfortnímu interiéru nebo sofistikovanému pohonu všech kol. Věříme, že touto časově limitovanou nabídkou oslovíme také nové zákazníky, kteří ocení tradiční spolehlivost našich vozů s puncem kvality Made in Japan“.

zdroj: Mitsubishi Motors CZ

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close