Zetor představil kalendáře na příští rok

zdroj: Zetor

zdroj: Zetor

Moravská firma vyrábí traktory od roku 1946. V příštím roce tak slaví sedmdesátileté jubileum. Toto výročí připomíná v kalendářích pro rok 2016.

Nové kalendáře přinášejí intenzivní zážitek z krásných dívek i ladných křivek traktorů a mapují zároveň historii značky Zetor.

„Nejpyšnější jsme na limitovanou edici kalendáře, která umělecky a originálně ztvárňuje prestiž, sílu, stabilitu a zároveň moderní směřování značky Zetor,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Profesionálně zpracovaný průřez fotografiemi ikonických modelů traktorů Zetor zakomponovaných do netradičních prostředí rozhodně stojí za povšimnutí. Tato limitovaná edice kalendáře vystihuje zároveň i dlouhou cestu značky Zetor, která se dá charakterizovat třemi slovy – sedmdesát let inovací.

Kalendář nafotil Martin Fridner, fotograf historicky první slovenské playmate do slovenské verze časopisu Playboy. V odvážných šatech se zde objeví známé české a slovenské modelky Lucie Javorčeková, Silvia Križanová, Adriana Červenková nebo Kristýna Schejbalová. Všechny šaty, ve kterých modelky na fotografiích pózují, navrhla přední slovenská návrhářka Jana Gavalcová speciálně pro kalendář společnosti.

Cena produktového kalendáře s fotografiemi historických traktorů činí 199 Kč. Limitovaná verze kalendáře s modelkami je dostupná za 699 Kč. Oba kalendáře jsou k dostání v autorizované síti ZETOR, v brněnské ZETOR GALLERY a v České republice také na adrese oficiálního e-shopu.

Na titulní stránce kalendáře je umístěno speciální logo, které bylo připraveno u příležitosti oslav 70. výročí značky.

zdroj: Zetor

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close