Zabouchnuté auto: Pomůže zámečník.

S užíváním auta se pojí spousta zážitků. Někdy máte radost ze setkání, na které jste mohli dorazit vozem, jindy člověku udělá rohlík na tváři několik utažených zatáček s nohou na plynu. Ne každý zážitek je ale pozitivní. Taková píchnutá pneumatika dokáže člověka rozhodit. A co teprve zabouchnuté auto…

Snad každému se někdy stalo, že si zabouchl klíče. U auta je to bohužel možné také. Nerad vzpomínám na ten pocit, kdy se mi jako dítěti povedlo na dovolené pozamykat a pozavírat všechny dveře naší rodinné stopětky. Až pak jsem si všiml klíčků v zapalování. Tenkrát to zachránilo otevřené střešní okno a dlouhý pevný drát. Ne každý má ale takové štěstí.

Když se vám podobná situace stane, pomůže internet. Raději ale zapomeňte na všechny zaručené rady na Facebooku a všemožných fórech. V lepším případě nefungují zrovna na vaše auto, v tom horším jej dokonce můžete poškodit. Jako obvykle je nejlépe obrátit se na odborníka. K heslu otevírání aut proto do vyhledávače přidejte slovo zámečník.

Je zvláštní, že v případě zabouchnutých dveří od bytu je to to první, co nás napadne, ale u auta tomu tak není. Dobrý zámečník si ale poradí i s plechovým mazlíčkem. Pokud si nejste jistí, zda to právě ten vámi vybraný dokáže, zavolejte mu a zkuste se domluvit.

Výhodu v tomto případě máte, pokud se vám taková nepříjemnost stane ve velkém městě, třeba v Brně. Heslo zámečnictví Brno totiž přinese určitě více relevantních výsledků než pokud první slovo spojíte s nějakou Horní Dolní, kde právě uprostřed polí stojíte u zamčeného vozu.

Asi nejhorší čas, kdy se do podobné situace můžete dostat, je noc. Ideálně ještě o víkendu nebo ve svátek. Člověk aby se bál v takový nekřesťanský čas řemeslníka obtěžovat. Ale nebojte, jsou i tací, kteří vám pomohou v noci, v neděli i v lednu. Jen je třeba pořádně hledat. Když jsme u těch vyhledávačů, internetu a Brna, zkuste slovní spojení zámečník Brno nonstop. Nejspíš budete mile překvapeni, že se najdou lidé, kteří vám se zabouchnutým autem pomohou kdykoli.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close