Zábava se supersportem bez milionů na kontě? Půjčte si jej!

Krotit modrý sedan s velkým křídlem a zlatými koly na šotolinové cestě nebo provětrat červenou placku se vzpínajícím se hřebcem ve znaku mezi dvěma šikanami, tak nějak vypadají sny nejednoho kluka. Každý chlapec ale dospěje. I když mu láska ke všemu, co je cítit benzinem, zůstane, musí si na výše uvedené většinou nechat zajít chuť. Rodinný rozpočet podobnou zábavu neunese. Nebo, že by unesl?

Ano, jistě, cesta existuje. Pokud se nepotřebujete kochat dojmem vlastnictví, můžete si auto snů za pár tisícovek půjčit, a zažít tak dechberoucí pocity za volantem. Schválně zkuste do vyhledávače zadat klíčová slova půjčovna sportovních aut praha. Okamžitě zjistíte, že si auto, které udělá dojem na obchodního partnera nebo vykouzlí rohlík na tváři motoristického fanouška, můžete vypůjčit na pár hodin, dní, či dokonce měsíc. Půjčovny obvykle vyžadují složení vratné kauce předem. Výpůjčka bývá limitována nejen časově, ale i kilometrovým nájezdem a za překročení stanovené hranice se připlácí.

Lexus RC F, foto: Lexus

Lexus RC F, foto: Lexus

Mít automobilový skvost jen půjčený má oproti jeho vlastnictví řadu výhod. V první řadě člověk nedráždí lidskou závist. Nic nepotěší tolik, jako čerstvý podpis klíčem na měsíc starém autě. Opravy takových nepříjemností i běžně opotřebených součástek bývají u takových vozů navíc většinou významně dražší než u běžné automobilové konfekce. Velmi významně. Více zaplatíte nejen za samotný díl, nezřídka nedostupný ve druhovýrobě, ale i práce v autorizovaném servisu prémiové značky něco koštuje. A je vcelku jedno, zda vám jde o sporťák či limuzínu. Ona totiž existuje i půjčovna luxusních vozů praha.

Naproti tomu v zařízení zaměřeném na půjčování exkluzivního zboží na stav jejich svého vozového parku musejí dbát. Opravdu dobrou půjčovnu pak vedou lidé, kterým jsou auta také koníčkem. Jejich puntičkářství a preciznost si snadno ověříte na autě samotném. Pečlivě vytepovaný interiér, obutí v perfektní kondici a čistota motorového prostoru dávají tušit, že vás nezklamou ani další části vozu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close