Vybíráte navigaci? Poradíme vám

GPS navigace je dnes neocenitelným pomocníkem každého z nás. Proč? Primárně nás na neznámé cestě dokáže navést do cíle. A to rychle, jednoduše a často třeba i bez pokut. Pokud hledáte tu pravou i pro vaše cesty, podívejte se na ideální možnosti, které jsme ve spolupráci s Nejlepsiprodukt.cz vybrali i pro vás. Takové vás jistě nezklamou ani svými funkcemi, ani svým designem, nebo všestranností.

GPS Tomtom GO 610 World LIFETIME

Za nás zcela jasný vítěz. Skvěle vypadající luxusní GPS navigace, která zaujme jak na kratších, tak i skutečně delších cestách. Proč je to dle našeho hodnocení ta nejlepší navigace do auta? Jelikož nabídne velký a přehledný displej, možnost aktualizací, stejně jako řadu inovativních funkcí. Sem patří třeba možnost jak dotykového, tak i hlasového ovládání. Dále nechybí ani propracované 3D mapy, které výrazně pomohou s orientací ve městech.

GPS Garmin nüvi 2797T Lifetime Europe45

Druhým tipem v pořadí je jistě tento na první pohled jednoduchý, ale ve svých funkcích taktéž velmi propracovaný model. Podíváme-li se na několik klíčových funkcí, potom rozhodně nechybí:

* 3D náhledy při navigaci

* Asistent jízdních pruhů

* Automatický přepočet trasy

Dále nechybí ani možnost spárování s mobilním telefonem, nebo praktické náhledy křižovatek. Lákají též kvalitní mapové podklady, u kterých společnost Garmin nabízí bezplatnou doživotní aktualizaci, která bývá dostupná obvykle až čtyřikrát do roka. Jakékoliv nové silniční tahy vás nikdy a nikde nepřekvapí.

GPS Mio Spirit 495 Full Europe

Třetí náš tip a také jedna ze stálic na současném trhu. Zaujme displejem o velikosti 4,3 palce, zabudovanou funkcí informující o dopravním ruchu, nebo celkem 44 předinstalovanými mapami. Nechybí ani jejich doživotní aktualizace, nebo dnes hojně poptávaný asistent řazení do pruhů, či 3D vyobrazení jak budov ve městě, tak i 3D náhledy během samotného navigování.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Dandy napsal:

    Myslím, že navigacím, jako samotným přístrojům už odzvonilo… Řidiči již častěji využívají mobili, nebo tato autorádia: https://www.2din.cz/autoradia-s-navigaci/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close