Volkswagen Annie…totiž Brouk

Romantické příběhy s dobrým koncem mají obvykle milovníkům vůně benzinu málo co nabídnout. Je pravda, že zfilmované příběhy od Rosamundy Pilcher jsou plné zajímavých a nablýskaných automobilových dědečků, příběh sám však tuto radost obvykle přebije. Dnes bychom tu ale něco měli. Slzy, napětí a happyend přímo z oficiálního kanálu amerického Volkswagenu.

Annie, Volkswagen Beetle ´67 před renovací, foto: Volkswagen

Annie, Volkswagen Beetle ´67 před renovací, foto: Volkswagen

Hlavní roli hraje Annie, Volkswagen Beetle z roku 1966. Jeho kalifornská majitelka Kathleen si jej před dvaapadesáti lety koupila a jednapadesát let jej používala ke každodennímu jezdění. Každému, kdo měl auto víc než pár let, musí dojít, kolik toho spolu ty dvě asi prožily, a že i k věci si po tak dlouhé době musíte chtě nechtě vytvořit vztah. Annie už ale pomalu dosluhovala.

Annie, Volkswagen Beetle ´67 po renovaci, foto: Volkswagen

Annie, Volkswagen Beetle ´67 po renovaci, foto: Volkswagen

Přibližně před rokem a do výše popsaného stavu věcí vstupuje Volkswagen a Augusto Zamudio, který ve městě Puebla v Mexiku dělá zázraky. Když se podíváte na výsledek jeho jedenáctiměsíční ozdravné kúry pro Annie, musíte mi dát za pravdu. Auto, které za více než půlstoletí ujelo přes 350 tisíc mil, tedy asi 14x objelo po rovníku Zemi, si jeho třiasedmdesátiletá majitelka určitě užije.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close