Video: Znáte roadblog.cz? (POV test Toyota Aygo)

Patříte-li mezi ty, kteří plánují nákup vozu, určitě na webu hledáte co nejvíce informací ke všem modelům, o kterých uvažujete. Stránky, které by Vám rozhodně neměly uniknout, najdete na adrese roadblog.cz nebo na stejnojmenném Youtube kanálu.

Za celým tímto projektem stojí Tomáš Devera, člověk, který podle svých slov rád fotí píše a cestuje auty. A z jeho práce je to znát. Na roadblogu najdete testy aut, které jsou často na hranici dostupnosti, ale o nichž nejeden petrolhead uvažuje ve stylu “až budu velký, koupím si…”. Vedle toho ale trůní sympatické postřehy ze zkoušky prcků jménem Honda Jazz nebo Toyota Aygo.

Toyota Aygo, foto: Toyota

Toyota Aygo, foto: Toyota

Na to, jak se Tomášovi prťaté kolíně líbilo, se můžete podívat v přiloženém videu. Neměl by vás překvapit fakt, že testy na roadblogu jsou natáčeny formou POV, tedy kamerou umístěnou přímo na hlavě řidiče. Neortodoxní řešení nám sledujícím přináší mnohem jasnější dojem ze situace na palubě než klasické záběry. Na druhou stranu efektní pohledy z ptačího (tedy droního) pohledu nebo pomalé skluzy kamery po slideru tu nečekejte. No ale teď už klikněte na “play” a omrkněte, jaké dojmy má z miniauta člověk, který je zvyklý na leccos. Většinou trochu větší leccos…

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close