Video týdne: Volkswagen Group Night

Čína je jedním z ekonomických gigantů, čínský automobilový trh obrovskou příležitostí, Šanghaj nejkosmopolitnějším městem Číny a místní autosalon jeden z největších na světě. I proto zde koncern Volkswagen uspořádal Volkswagen Group Night pro média, na níž prezentoval značky působící v říši středu, které má pod křídly.

Došlo tu také k odhalení několika novinek. Mezi ty nejvýraznější patří studie elektromobilů postavené na jednotné platformě. Svou premiéru si tu tak odbylo Audi e-tron, Volkswagen I.D. CROZZ i Škoda Vision E.

Bernhard Maier, mluví 18. 04. 2017 na Volkswagen Group Night v Šanghaji. foto: Friso Gentsch/Volkswagen

Bernhard Maier, mluví 18. 04. 2017 na Volkswagen Group Night v Šanghaji. foto: Friso Gentsch/Volkswagen

Kromě těchto závanů budoucnosti ale ve videu z této akce, kterým se na Youtube chlubí přímo Volkswagen Group, uvidíte i hybridní Volkswagen Phideon PHEV nebo C-Trek. Že vám tyto názvy nic neříkají? Prezentace značek Lamborghini, Bentley, Ducati nebo Porsche už zahrnuje modely známé i nám Evropanům. Na závěr pak německá automobilka přináší ještě jeden bonbónek poodhalující budoucnost osobní dopravy jejíma očima. Zhlédněte záznam Volkswagen Group Night a budete chytřejší…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close