Video týdne: Nový Renault Mégane RS

Minulý Renault Mégane RS byl mnohými pasován na pozici nejlepší předokolky mezi ostrými hatchbacky. Současná generace francouzského bestselleru je už nějaký ten pátek v nabídkách showroomů, ale Renault Sport si se svým drahokamem dává na čas. Nyní přichází alespoň s prvním teaserem.

Na krátkém videu neuvidíte pouze Renault Mégane RS. Francouzská automobilka připomíná své ikonické modely nápaditě formou grafiky počítačových her odpovídajících rokem vzniku době vozidla. Kostičkovaný Renault 5 Turbo, Clio Williams či Spider, střídá druhá generace Clia v provedení RS, Twingo RS a už zmiňovaný minulý Mégane RS. V závěru videa se pod animovaným plátnem zjeví budou Renault Mégane RS. Víc než kontury světel a zvuk linoucí se z výfuků nečekejte.

Předchozí Renault Mégane RS, foto: Renault

Předchozí Renault Mégane RS, foto: Renault

Video přišlo jako poděkování fanouškům na Facebooku, jejichž počet se zakulatil na rovný jeden milion. Přineslo ale také informaci o tom, že na premiéru ostrého Méganu se můžeme těšit ještě letos. Spekuluje se o Grand Prix Formule 1 v Monte Carlu nebo podzimním frankfurtském autosalonu.

Tajemstvím tak nadále zůstává systém pohonu i agregát, který zvuk na videu vyluzuje. Ať už ale půjde o čtyřkolku nebo předokolku a o výkon kolem tří set koní se bude starat přeplňovaný motor jakéhokoli výkonu, jasné je, že například v nové Hondě Civic TypeR bude mít hodně těžkého soupeře.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close