Video týdne: The Grand Tour – oficiální trailer

Top Gear je pojem. Motoristický magazín, který nevynikal hloubkou technických informací, ale britským suchým humorem a nadhledem. A vynikal také trojicí moderátorů. O slávu tohoto pořadu se od roku 2002 (resp. 2003) do loňska starali Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Letos je všechno jinak.

Čtete-li motobulvár, jsou vám všechny detaily změny moderátorů pořadu Top Gear možná známější než aktérům samotným. Faktem je, že Top Gear má od letošní série nové moderátory v čele s Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem. Na nový model tohoto magazínu si každý musí udělat názor sám. Mně v něm chybí humor založený na různorodosti a vzájemné odlišnosti moderátorů.

Tím by měl naopak překypovat nový projekt trojice Clarkson-Hammond-May nazvaný The Grand Tour. Na oficiálním Youtube kanálu pořadu se minulý týden objevil trailer a s více než pěti milion zhlédnutí se hned zařadil do první třicítky videí v kategorii Trendy na Youtube. My jej pro vás dnes sdílíme, abyste si udělali představu o tom, co pro diváky tato britská trojice chystá. A uvidíte, že to bude pecka a možná i něco úplně jiného, než jste čekali!

v

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close