Video týdne: Geneva Motor Show 2017 preview

Příští týden se otevřou brány 87. mezinárodního ženevského autosalonu. Geneva Motor Show 2017 potrvá až do 19. března a čeká nás tu spousta evropských i světových premiér. Na co přesně se můžeme těšit, si můžete prohlédnout na videu od Auto Express, které dnes sdílíme.

Milovníci supersportů si jistě brousí zuby na Ferrari 812 Superfast s 6,5litrovým dvanáctiválcem v útrobách. My méně movití milovníci rychlosti se podíváme na novou generaci Fordu Fiesta v provedení ST.

Nová široká Ibiza stojící na nové koncernové platformě se už ukázala na fotkách, ale naživo bude k vidění opět poprvé v Ženevě stejně jako Opel Insignia Grand Sport.

To je jen malá ochutnávka, kterou Auto Express nabízí. Živo bude ale i jinde. Na stánku Škody se jistě ukáže faceliftovaný Rapid i malé Citigo, stejně jako sportovní provedení Kodiaqu. Kategorii crossoverů rozšíří Mitsubishi Eclipse Cross nebo DS 7 Crossback. Kia zřejmě přiveze novou generaci malého Picanta a Mazda ukáže novou CX-5 a v kuloárech se šušká i o faceliftu modelu 2. A to ani zdaleka není všechno…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close