Video týdne: Co nás čeká na pařížském autosalonu

Paris Motor Show 2016 se veřejnosti otevře v sobotu 1. října. Novináři se z něj budou moci těšit o pár dní dříve. Prakticky od jara jsme masírováni informacemi o novinkách, které automobilky právě do Paříže chystají. A o jaké jde?

Pro Čechy bude číslem jedna zřejmě výstavní premiéra nového SUV Škoda Kodiaq. Největší automobil z Mladé Boleslavi již byl slavnostně odhalen zvaným hostům, ale veřejnost jej uvidí poprvé.

Těžko říct, zda na našich silnicích půjde o častější model či nikoli, ale i “české číslo dvě” (byť za ním stojí korejská značka) se představí v Paříži. Vzhled nové generace vozu Hyundai i30 byl již uveřejněn na fotografiích. Z nich je jasně patrné, že znovu “poevropštěl”. Dokonce tak moc, že na některých snímcích vypadají některé linie, jako by byly z dílen Peugeotu, Volkswagenu nebo Opelu. Jak bude vypadat realita si musíme počkat do Paříže.

Honda přiveze do Francie desátou generaci Civicu. Debutovat zde bude jako hatchback. Kupé a sedan se již prohánějí po amerických silnicích. A z prvních fotografií je jasné, že Honda se bude držet trendu, který nastolily předchozí generace – designem bude šokovat a rozhodně nebude stravitelná pro každého.

To jsou tři novinky, na které se nejvíce těšíme my. Světlo světa zde ale spatří také nové Audi Q5, BMW 5 a BMW X2, Citroën C3, Land Rover Discovery, faceliftovaný Volkswagen Golf a mnoho dalších.

My pro vás dnes sdílíme preview k pařížskému autosalonu z dílny Automotive Car. Podívejte se, které chystané novinky zaujaly nejvíce jeho autory.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close