Video: Test Toyota RAV4 (2019)

Zatímco my Evropané jsme mohli novou Toyotu RAV4 poprvé vidět na právě probíhajícím autosalonu v Paříži, její světová premiéra je již hudbou dávnější minulosti a na některých trzích se právě začíná nabízet. Přespolní nebo lépe řečeno zaoceánští novináři se už se středně velkým SUV svezli a své dojmy zanechali například na Youtube. My dnes sdílíme videotest SUV Toyota RAV4 (2019) z dílny kalifornských Kelley Blue Book. Pojďme si zopakovat angličtinu…

inzerce


Toyota RAV4 se vyvíjí přesně v duchu dvou trendů. V rámci evoluce modelů Toyota se šílené mění v ještě šílenější. O exteriéru to tedy platí v plné míře. Jednotný designový jazyk napříč portfoliem největší japonské automobilky aby člověk pohledal. Nové SUV ukazuje světu vyrýsované svaly skrze ostré hrany snad na všech panelech karoserie. Prvoplánovitě hezké to rozhodně není, ale svoje fanoušky a hlavně zákazníky si to jistě najde…jako každá Toyota.

Toyota RAV4 (2019), foto: Toyota

Toyota RAV4 (2019), foto: Toyota

To uvnitř je to jiná písnička. Japonci jdou cestou zvýšení vnímané kvality a na interiéru to poznáte. Parádně tvarovaná sedadla, téměř prémiové materiály i ovládací prvky,… a hlavně: vše tvoří jeden harmonický celek. Ten podtrhují všemožné komfortní prvky, například vyhřívání všeho, co by posádka mohla chtít vyhřívat.

Druhým trendem, jsou rozměrové změny, kterými prochází všechna SUV. Nová Toyota RAV4 je tak oproti předchůdci o něco nižší, širší a nabízí prodloužený rozvor. Ten ocení zejména pasažéři na zadní sedadlech. To vše je zásluha nové platformy TNGA, která se, zdá se, Toyotě povedla. Tahle podvozková plošina má stát i za proměnou všech Toyot ve smyslu poskytnutí větších řidičských zážitků. A, světe div se, Micah Muzio se za volantem prý vážně bavil. Nevěříte? Podívejte se!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close