Video: Test Toyota Camry (od Kelley Blue Book)

Je tomu jen pár dní, co Toyota Camry znovu zavítala na starý kontinent. Evropští novináři zatím neměli možnost velký sedan otestoval. Jinak je tomu však za oceánem, kde se tenhle model prodává už pár let.

Osmou generaci velkého manažerského vozu testovali před více než rokem i tvůrci z Kelley Blue Book. Evropská specifikace je sice oproti té americké trošku jinačí, představu, jak dobrý vůz Toyota Camry je, z testu získáte, jen musíte vládnout angličtinou nebo bujnou fantazií a domýšlet si, co chtěl asi překladač titulků podivnými slovními spojeními říci. Hodnocení 4,6 hvězdy z pěti možných ale hovoří za vše.

Toyota Camry, foto: Toyota

Toyota Camry, foto: Toyota

Toyota Camry je u nás dostupná pouze s velkým hybridním čtyřválcem o objemu 2,5 litru a s bezestupňovým automatem CVT. Pořídit ji můžete ve třech výbavových stupních v cenách startujících částkou 920 tisíc korun. Toyota Camry možná na českém trhu nahrazuje Avensis, ve skutečnosti se však jedná o o třídu větší automobil a tomu cenová politika největší japonské automobilky odpovídá. Bohužel na výbavě je znát, že nejde o novinku a některé prvky jsou dostupné až ve vyšších stupních, paketech nebo vůbec. Řeč je především o nyní v zimě tolik zajímavých vyhřívaných sedadlech či volantu. Auto je to ale rozhodně zajímavé…přesvědčte se sami.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close