Video: Stejk zkusil, jak horko je v létě v zavřeném autě

Youtuber Stejk je mezi (velmi) mladými poměrně známá celebrita. S auty sice mnoho společného nemá, ale jedno možná zajímavé video pro motoristy na jeho kanálu přece jen najdete. Před pár dny zareagoval na stále se množící zprávy o dětech či zvířatech zavřených v autě, než si rodiče či páníčci nakoupí nebo něco zařídí. My, co máme ještě v živé paměti cesty na letní dovolenou v autě bez klimatizace, bychom se snad takového zvěrstva nikdy nedopustili. Člověk zhýčkaný vychlazovaným prostorem však nemusí odhadnout, že i počasí, kdy je vlastně pod mrakem, může kabinu vozidla kriticky vyhřát. Rozpálený volant nebo hlavice řadicí páky toho však budiž jasnými důkazy.

Toyota Auris, foto: Toyota

Toyota Auris, foto: Toyota

Výskyt Stejka na tomto webu tak neberte jako snahu zařadit jej mezi automobilové odborníky. Naopak, většinu jeho videí musí dospělí sledovat minimálně se zdviženým obočím. Na druhou stranu, je to zajímavá exkurze do života dnešní omladiny. Na Zpětném zrcátku to berte jako upozornění před začátkem prázdnin, že výše zmiňované jednání může být vážně nebezpečné, když už o tom natočil video i Stejk. 🙂

inzerce


A jak se mu v rozpáleném autě líbilo? No, podívejte se sami a vzpomeňte si, že se zítra rozdává vysvědčení a začínají prázdniny.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close