Video: Škoda Superb s výkonem přes 500 koní

Ve Velké Británii je na prodej něco, po čem by zatoužil nejeden našinec. Stříbrná Škoda Superb s výkonem přes 500 koní je důkazem nejen toho, že přeplňovaný dvoulitr TSI poskytuje solidní základ k dalším úpravám. Tenhle sleeper tak ukazuje, že ve Skotsku mají šikovné ručičky.

Firma Ecotune z Glasgow ladila vskutku od podlahy. Kované písty, upravené vstřiky, samozřejmě turbo, intercooler, vstřikování metanolu nebo vylepšený výfukový systém jsou jen základem výčtu vylepšení. Pracovalo se samosebou také na podvozku. Ten je nejen poněkud blíže vozovce. Zpevňovalo se a odlehčovalo. Upravena musela být i samočinná převodovka DSG. Komfortní výbava Laurin & Klement je už jen třešničkou na dortu.

Škoda Superb, foto: Škoda auto

Škoda Superb, foto: Škoda auto

Výsledek má teď jen dvě mouchy. Za tříleté auto s nájezdem lehce přes 26 000 mil chce jeho současný majitel téměř 35 tisíc liber. Druhým detailem je volant na straně nevhodné pro provoz na českých pozemních komunikacích. Na STK by z vás radost taky neměli. I když Superb s výkonem přes 500 koní by možná nějakého technika obměkčil. Chcete tu bestii vidět? Podívejte se na video…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close