Video: Petr Pan se vrací….v autonomním voze Kia

Máte rádi humor, pohádky a budoucnost aut? Tak to se vám bude líbit krátký tříminutový filmík, který nyní představila Kia. Jmenuje se Petr Returns (Petr se vrací) a korejská automobilka v něm vtipnou formou prezentuje svou představu o budoucnosti automobilismu. Hlavní role přitom připadla konceptu Proceed. My poněkud střídměji smýšlející si užijeme křivky, které by třetí karosářské variantě nového kompaktu značky Kia velmi slušely. Romantici se ale pobaví spíše dějem.
Petr, doprovázený svými věrnými souputníky Wendy a vílou Zvonilkou, je na výpravě s posláním představit nové technologie obyvatelům Země Nezemě, kterým sobecký a hanebný pirát Hook až doposud odepíral veškeré plody technologického pokroku.

Kia Proceed Concept, foto: Kia

Kia Proceed Concept, foto: Kia

Spot je součástí vize “Bez hranic pro všechny” automobilky Kia, v níž jsou možnosti mobility neomezené a kde si všichni mohou užívat bezpočtu výhod budoucích řešení v oblasti dopravy. Kia je na cestě stát se v budoucnu jedním z předních masových poskytovatelů mobility,“ komentoval Yong Won Cho, výkonný viceprezident a vedoucí divize globálního marketingu a značky společnosti Kia Motors. „Prostřednictvím našeho originálního filmu jsme chtěli ukázat, že něco tak tradičního a oblíbeného miliony lidí po celém světě může být interpretováno novým způsobem a zasazeno do moderní doby. Podobně jako v případě lidí ze Země Nezemě ve snímku ‚Peter Returns‘ si možnost čerpat výhody technologického pokroku zaslouží každý, nejen malá skupina vyvolených.“

Film se natáčel v ulicích Madridu a jeho režie se ujal francouzský filmař Phillipe Andre. Natáčení se zúčastnily celkem dvě stovky herců a členů štábu. Pokud by vás zajímalo, jak dlouho taková Země Nezemě vzniká, bylo tomu půl roku.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close