Video: nový Peugeot 508 SW – za výkonem

Peugeot vysílá na scénu nové kombi 508 SW. Francouzi si musejí být vědomi, na jak tenkém ledě se pohybují, a novému modelu hodlají dodat maximální marketingovou podporu. Tou je i video, které dnes sdílíme.

Proč to má mít zrovna tenhle model těžké? Inu, nejen on. Klasická automobilová střední třída je vymírajícím druhem. Lidé hledající styl a praktičnost stále raději sahají po kompaktních nebo větších SUV a běžné modely začínají být fádní a nudné. Existují dokonce automobilky, které tento segment už dobrovolně vyklidily. Peugeot nikoli a do nejisté vody vypustil model, který ji bude šlapat možná následujících 6 let.

Peugeot 508 SW, foto: Peugeot

Peugeot 508 SW, foto: Peugeot

Jak ukazuje i sdílené video, mohlo by mu to jít. Designéři odvedli velký kus práce a, soudě podle testů základního modelu, za nimi ostatní vývojáři nezaostali. Otázkou je, jestli to bude stačit. Přece jen, když prodáváte něco, co se nazývá Passat, C-klasse, A4, 3 nebo u nás i Superb, můžete se spolehnout, že si to zákazníky najde. U Peugeotu ale sympaticky bojují. A že jde i o oku lahodící boj, si můžete prohlédnout ve videu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close