Video: Nové Subaru Legacy

Americký kontinent se před pár dny stal místem premiéry nového Subaru Legacy. Model, který jako první budoval slávu značky na poli závodů na asfaltu i šotolině, tak vstupuje do druhého desetiletí třetího tisíciletí.

A nutno říct, že krok je to opravdu příjemný. Designový jazyk této japonské automobilky přestal hýřit avantgardními výstřelky a vrací se až k severské chladnosti. Ta k Subaru patřila a patří zase. Nakonec, jsou to auta pro opravdové chlapy – pohon všech kol a dvouapůllitrový nebo o deci menší a turbem dopovaný Boxer nezkrotí jen tak někdo.

Subaru Legacy 2020, foto: Subaru

Subaru Legacy 2020, foto: Subaru

Nadšení z exteriéru i interiéru je však třeba mírnit. Tenhle model už se na našem trhu nejspíše neukáže. Těšit se tak nebudeme moci z relativně velkoobjemových jednotek v reprezentativním a jízdně jistě skvělém sedanu. Alespoň kombi by se ale mohlo podívat i k nám. To klasické sice ne, ale zvýšené, nazývané Outback, to má v Evropě o zákazníky postaráno. Na jeho premiéru si sice ještě musíme počkat, že se bude podobat sedanu na videu, na to můžete vzít jed.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close