Video: Náraz vlaku do auta

Nový rok nezačínáme ve Zpětném zrcátku pozitivně. Osvěta ale musí být. V poslední době opět médii prošla řada zpráv o riskantních manévrech některých rádobyřidičů na železničních přejezdech. Tuhle frajeřinku lze zařadit po bok předjíždění před horizontem, vybržďování a podobných diagnóz, které mají vést ke ztrátě řidičského průkazu a ideálně i svéprávnosti.

Ilustrační foto, By Deloreanman14 at English Wikipedia - Transferred from en.wikipedia to Commons by NuclearWarfare using CommonsHelper., Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5742838

Ilustrační foto, By Deloreanman14 at English Wikipedia – Transferred from en.wikipedia to Commons by NuclearWarfare using CommonsHelper., Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5742838

I když najíždění na přejezd, k němuž se blíží vlak, má jednu nespornou výhodu: šílenec, je-li ve voze sám, ohrožuje na životě především sám sebe. Jak fatální takový střet může být ukazuje již letité, ale přesto stále aktuální video od BESIPu. Pokochejte se.

Klasická drážní lokomotiva jedoucí rychlostí pouze 25 km/h si dá osobní auto k večeři. Pokud pozvednete obočí nad letitou 405kou se lvem ve znaku, věřte, že ani nové Volvo by nedopadlo o mnoho lépe. Jenom by celý test významně prodražilo. Náraz vlaku do auta bývá fatální, ať už sedíte v čemkoliv.

Besip má na svém webu k této problematice výmluvné heslo: Kdo si počká, ten se dočká … a přežije.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close