Video: Jak vypadají autobazary v Kosovu? – WeAreCarFans

V rámci pravidelných tipů na zajímavé Youtube kanály nebo videa dnes přinášíme jeden, který vážně stojí za to. Kanál nazvaný WeAreCarFans by snad mohl vypadat, že za ním stojí nějací Američené, ale chyba lávky! Jedná se o český projekt s velmi zajímavým obsahem. Téměř 9 tisíc odběratelů hovoří samo za sebe.

Kanál aktuálně plní další a další videa z tripu do Asie, kam sice autoři nevyrazili jako Dan Přibáň v Trabantu, ale i v Subaru Impreza 1. generace jde o pořádné dobrodrůžo. A co víc! Automobiloví fanoušci přece řeší, jak na východ od našich hranic vypadá motoristická komunita, čím se tam lidé přesouvají a vůbec, jak se řidičům žije.

Dacia Sandero, zdroj: renault.cz

Dacia Sandero, zdroj: renault.cz

A jestli něco dokazuje, čím se nejčastěji v daném státě jezdí, je to nabídka autobazarů. Jak asi vypadá nabídka Karla Čížka a jeho Bubliny v jednom z nejchudších států Evropy, který nota bene ani spousta jiných států neuznává za suverénní jednotku? Ano, jde o Kosovo. Chcete vidět, jestli tu ještě frčí švihadla, nebo jak tu vypadá večerní auto ve vůni? Milují tady Dacie ještě víc než u nás? Pusťte si video a, pokud vás osloví i jeho styl, nezapomeňte dát odběr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close