Video: Jak správně připojit nabíječku autobaterie (z Lidlu:-))

To si tak jednou sednete do auta, otočíte klíčkem, auto na vás spustí suchý kašel a umře. Netočí a netočí. Zimní mrazy daly zejména těm menším bateriím zabrat. Pomohou startovací kabely, pokud nespěcháte, tak nabíječka. Jak ji ale připojit správně?

Přesný postup najdete v našem videu. V něm podle návodu připojíme nabíječku autobaterií značky ULTIMATESPEED. Tu za pár stovek nabízí diskontní řetězec Lidl a my po několika použitích můžeme potvrdit, že je to stejně kvalitní kousek do dílny, na jaký jsou domácí kutilové z tohoto supermarketu zvyklí. Určitě neurazí, svou práci odvede ale zároveň nenadchne. Tedy pokud není řeč o ceně. Tam Lidl boduje.

Ve videu je popsán obecný postup nabíjení autobaterií. Bylo by však nefér nezmínit, že není autobaterie jako autobaterie. I nabíjení se může u jednotlivých druhů trochu lišit. Je proto dobré vědět, jaký akumulátor pod kapotou máte, případně jaká jsou jeho specifika. Pokud si nejste jisti, pomůže všemocný internet. Můžete například využít komplexní přehled s popisem jednotlivých autobaterií.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close