Na veterány do Brna! Blíží se podzimní MotorTechna

V prostorách brněnského výstaviště se 21. října koná jedna z posledních letošních veteránských akcí. Tradiční trhy historických vozidel, jejich součástí, náhradních dílů a dokumentace doplňuje jejich výstava. Podzimní MotorTechna tak láká nejen majitele automobilových dědečků a babiček, ale i jejich obdivovatele.

Brněnská MotorTechna svou historii píše již od osmdesátých let a je spojena se jménem Lubomíra Slavíčka. Od začátků postupně roste počet prodejců, vystavovatelů i návštěvníků a od roku 2003 se akce koná v prostorech BVV. Návštěvníci, kterých na MotorTechnu dvakrát ročně zavítají více než tři tisícovky, mohou nakoupit od více než čtyř stovek prodejců nebo se pokochat přibližně stovkou vystavených strojů.

MotorTechna Brno, zdroj: motortechna.cz

MotorTechna Brno, zdroj: motortechna.cz

Pokud se zajímáte o auto či moto veterány tuzemské či zahraniční výroby nebo vás zajímá, jaká piplačka je jejich renovace, a do Brna to nemáte daleko, určitě si předposlední říjnovou sobotu najděte čas. Více fotografií a bližší informace o akci se dozvíte na jejích oficiálních stránkách. Pokud byste chtěli MotorTechnu navštívit, ale termín 21. října s Vám nehodí, organizátoři již zveřejnili i její termíny pro příští rok. Ta jarní se koná 21. dubna, datum té podzimní vychází na 20. října 2018.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Jiří Adler napsal:

    Povedlo se.
    Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close