V polovině ledna se konala Vienna Autoshow 2020

Od 16. do 19. ledna 2020 probíhala na vídeňském výstavišti Vienna Autoshow 2020. Kousek od železniční stanice Praterstern a těsně vedle vyhlášeného zábavního parku, téhož jména.

Za cenu okolo 12 eur,  v různých variantách vstupného jste se mohli procházet celý den po největším rakouském motoristickém svátku. Mohli jste si sbírat katalogy, motoristické časopisy či drobné suvenýry automobilek.V případě zájmu se na cokoliv přeptat. V klidu si vyslechnout komentovanou prohlídku vybraného vozu. Do převážné většiny vystavovaných exponátů se posadit. Podržet si volant a sešlápnout pedály.

Vystavováno bylo přes  330 vozidel od 40 známých světových značek. Samozřejmě zde byly k vidění i některé rakouské ale i evropské automobilové premiéry. Hlavním tématem autosalonu byly pochopitelně  elektromobily. Představili je zde všichni velcí hráči automobilového průmyslu – BMW, Audi, Mercedes-Benz, Peugeot, Seat. A co víc, byly zde k vidění jak opravdové vozy seriálu F-1, tak i vozy nového šampionátu E-FORMULE. Nechyběly ani sportovní elektromotocykly.

Podívejte se tedy z pohodlí domova, co se letos ve Vídni  předvádělo.

Vienna Autoshow 2020
Vienna Autoshow 2020 ,foto: Zdeněk Gerža
« z 32 »

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Eduard napsal:

    parádní reportáž, báječné snímky celá akce nemá chybu, je to poslední pořádný autosalon on line, škoda že není více fotek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close