Uvažovali jste někdy nad tím, jakou službu vám mohou poskytnout kamery do auta?

Kamery do auta nejsou jenom slušivým doplňkem vašeho čtyřkolového miláčka. Přestože jejich moderní design autu bezesporu sluší, jejich funkce je ryze praktická. Stále se zdokonalující technologie umožňuje zachytit jimi velice kvalitní obraz. Ten sice může posloužit k tomu, abyste se opakovaně kochali vaší cestou na dovolenou, romantickou vyjížďkou pohádkovou krajinou i divokou jízdou drsnými horami, většinou je ale záznamová kamera do auta neocenitelným prostředkem k vyřešení dopravní nehody. Je jedno, jestli jste přímým účastníkem nehody, anebo jste pouze jeli kolem, hd kamera do auta poskytne dokonale kvalitní záznam.

Kamery do auta jsou stále častější doplňkovou výbavou většiny aut. Například kamera do auta s gps vám kromě kamerového záznamu poskytne i veškeré vymoženosti GPS modulu. Což samozřejmě ocení všichni, kteří při svých cestách GPS využívají.

Kamera do auta CD30X

Kamera do auta CD30X

Pokud budete o koupi kamery do auta uvažovat, popřemýšlejte nad novinkou na trhu – nad autokamerou CEL-TEC CD30X GPS. Tato vysoce kvalitní palubní kamera obsahuje barevný LCD displej, G-senzor a GPS modul. Poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení. Nabízí také časosběr, což je technika, kdy se zachycují snímky v mnohem menším počtu za vteřinu, než se budou přehrávat. Ušetří se tím mnoho místa na kartě. Samozřejmostí je i parkovací režim, nárazový senzor a široký úhel záběru. A jako většina kamer i tato nahrává do smyčky. Má moderní design, snadno se upevňuje a je vysoce spolehlivá. To všechno jsou parametry, díky kterým lze autokameru CEL-TEC CD30X GPS jen doporučit. Její zakoupení je každopádně dobrá volba.

Kameru CEL-TEC CD30X GPS si můžete koupit na eshopu Cel-Tec.cz.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Marek napsal:

    Zdravím, nedávno jsem viděl i tyto kamery: https://www.2din.cz/autodoplnky-zaznamove-kamery/ rád bych se zeptal, jestli by se tu našel někdo, kdo s nimi má zkušenost. Už nevím, kde bych mohl hledat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close