Udržujte své auto v dobré kondici pravidelnou návštěvou servisu

Máte nový nebo zánovní vůz? V takovém případě určitě stojí za to se o něj dobře starat, aby vám sloužil co nejdéle. Zejména v dnešní době, kdy ceny nových vozů nejsou nejnižší, si to naše auta určitě zaslouží. Předpokladem je zejména návštěva autorizovaného servisu, který dokáže vašemu vozidlu poskytnout patřičnou péči, provést veškeré úkony související třeba se svolávacími akcemi a při výměně dílů se zavazuje používat pouze originální díly a pracovní postupy.

Autorizovaný servis se dlouhodobě vyplatí

Není žádným překvapením, že pokud se podíváte na starší vozidlo, které bylo udržováno v rámci pravidelných prohlídek v autorizovaném servisu, a porovnáte jej s jiným vozidlem, o které se majitel tolik nestaral, budou zde rozdíly. Pokud vlastníte vůz Škoda a navštívíte autoservis Škoda Praha, je to přesně to místo, kde budou vědět, co váš vůz potřebuje. Servis mohou využít také majitelé užitkových vozů Volkswagen. Vaše vozidlo dostane:

· Odpovídající péči od vyškolených mechaniků

· Pouze originální díly schválené výrobcem

Z dlouhodobého hlediska se vám investice do kvalitního servisu vždy vyplatí, protože s přibývajícími léty bude váš vůz stále ve skvělé kondici. Jak se říká, originál nenahradíš, a to platí zejména pro originální náhradní díly. Stejně tak je důležitá pravidelnost servisu, aby docházelo k výměně opotřebovaných dílů tak, jak je to potřeba, nikoliv až nastane nějaký problém. Váš vůz se vám odvděčí hladkým provozem a maximální bezpečností.

V autorizovaném servisu můžete okamžitě ušetřit

Zároveň servis v autorizovaném servisu nemusí nutně znamenat, že pro vás vše bude okamžitě výrazně dražší. Využít totiž můžete různé servisní akce, které jsou uplatňovány na pravidelné prohlídky, jako je třeba jarní servisní akce před motoristickou sezónou nebo naopak zimní servisní akce před zimou. Dále zde jsou servisní programy jako Šeková knížka a Předplacený servis.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close