Tenhle Brouk stál 40 let. Pojede ještě?

Auta, která se stavěla před řadou desetiletí, nebyla rozhodně úspornější ani bezpečnější než ta dnešní. Nebyla dokonce ani pohodlnější a už vůbec ne spolehlivější, i když zrovna tímto tvrzením spoustu lidí namíchneme. Měla však duši, kterou dnešní milionové série mít ani nemohou. I proto jsme mohli před několika měsíci informovat o Annie, Volkswagen Brouku, který jeho majitelka od šedesátých let opečovávala, a který prošel kompletní renovací.

Volkswagen Super Beetle (1978) na Montreal International Autoshow 2017, autor: Bull-Doser, zdroj: Wikimedia commons (volné dílo)

Volkswagen Super Beetle (1978) na Montreal International Autoshow 2017, autor: Bull-Doser, zdroj: Wikimedia commons (volné dílo)

Dnešní video je také o legendě, za jejímž vznikem stojí Ferdinand Porsche a uspořádání v meziválečném a válečném Německu. Jenom mu chybí ten pomyslný šťastný konec. Tenhle Brouk, Beetle nebo Bug byl vyroben v roce 1958 a od roku 1983 se krčil v koutě a nechal se ohlodávat zubem času.

Po skoro čtyřiceti letech pak přijdou nějací chlápci a chtějí jej znovu probudit k životu. Co myslíte, dojde na happy end a chytne?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close