Středně velké SUV z Mladé Boleslavi si oblíbíte. Co má model KAROQ v rukávu?

Zájemci o vozy typu SUV nemají na trhu nouzi. Pokud tedy pomineme současnou situaci ve světě, kdy se čekací doby na nové vozy obecně značně prodloužily. Výběr mezi samotnými modely je ale veliký a je to vidět také na nabídce naší domácí automobilky. Škoda Auto má hned trojici modelů, kdy na velikostně prostřední z nich se nyní podíváme. Je jím samozřejmě Škoda Karoq.

Když nechcete malý ani velký

Model Karoq tedy rozměry stojí uprostřed nabídky, je prostorově velkorysejší než Kamiq, ale rozhodně to není velký Kodiaq. Je to vůz tak akorát do města a třeba na polní cestu na chatu. Škoda Karoq je rozumné SUV, které vám poskytne veškerý komfort těchto velkých vozů, ale zároveň nebudete bojovat s rozměrnou karoserií na každém parkovišti a v každé stísněné městské uličce. Můžete se tak těšit na výhled z vyšší karoserie a snadnější nasedání a vystupování. Zároveň jsou to ale:

  • Moderní interiér a asistenti
  • Řada aktivních i pasivních bezpečnostních prvků
  • S pohonem všech kol slušné terénní schopnosti

Interiér se bude pochopitelně lišit podle zvolené výbavy, což platí také pro mnohé další prvky. Karoq umí nabídnout asistenta parkování, změny jízdního pruhu nebo asistenta pro jízdu v koloně. Vůz umí také sledovat jízdní pruhy a disponuje prediktivní ochranou chodců. Nechybí asistovaná jízda 2.0 nebo adaptivní tempomat. Využít lze bohatou nabídku parkovacích asistentů, jako je automatické parkování, parkovací kamera vzadu, parkovací senzory a panoramatický kamerový systém. Je zde také asistent pro manévrování s přívěsem.

Poradí si i mimo asfalt

Vůz můžete vybavit také inteligentním pohonem všech kol, díky čemuž se značně zvýší jeho schopnosti mimo zpevněné cesty. Využít lze režim off-road. Je tedy zkrátka na vás, co potřebujete, a dle toho si také zvolíte optimální výbavu. Ceník Škody Karoq vám napoví, kolik vás co bude stát. Možné výbavy jsou ACTIVE, AMBITION, STYLE, SCOUT nebo SPORTLINE.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close