Srovnání 2DIN autorádií – to nejlepší pro rok 2017

Autorádio je dnes přirozenou součástí dnešních automobilů. Pokud jde o ty originální, přímo z výroby, ne vždy mohou svou kvalitou vyhovovat. Naštěstí dnes není problém jejich výměna za lepší. Ty nesou označení 2DIN a vyznačují se v první řadě svou velikostí a existencí dotykového displeje. Pokud vás zajímá, jaká jsou nejlepší 2DIN autorádia na současném trhu, přinášíme vám přehled možností, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Podívejte se společně s námi.

Autorádio Geborn

První z možností, kterou si představíme, je speciální 2DIN autorádio Geborn, které je určené pro vozy Volkswagen, stejně jako pro vozy Škoda. Záleží primárně na přesném typu, od kterého se odvíjí použití v daném voze. Tento model jasně ukazuje, že dokáže jít s dobou, jelikož ho můžeme zařadit do segmentu Android autorádií. Konkrétním systémem, který je v daném rádiu použitý, je Android 4.4.4. Ten samozřejmě kromě stability nabídne i možnost stáhnout a instalovat různé aplikace, hry, doplňky a mnoho dalšího. Podobně, jako u vašeho mobilního telefonu. Dalším důvodem, proč je autorádio Geborn nejlepší na trhu je jeho sedmipalcový dotykový displej, který nabídne HD rozlišení. Dále nechybí kvalitní hardwarová výbava, která zahrnuje 1 GB RAM, nebo procesor 1,4 GHz. Opomíjet nesmíme třeba ani Wi-Fi modul, USB vstup. Stejně jako funkci Bluetooth. Pokud jde o použití, více než autorádio připomíná tento model pokročilé multimediální centrum, které si poradí s téměř jakýmkoliv formátem. Když k tomu přidáme třeba i GPS modul, je více než jasné, že je dokonalým pomocníkem i společníkem na cesty.

Autorádio 2DIN DN7802

Jedná se o zajímavé univerzální 2DIN autorádio v elegantním černém provedení. Důvodem, proč ho zařazujeme mezi to nejlepší pro rok 2017 je rozhodně fakt, že nabídne dotykový displej o velikosti 6,2 palců, slot na microSD karty, podporu celé řady formátů, nebo i kvalitní integrované funkce, kde nechybí třeba ani ta s označením Dual Zone. Lákadlem je dále i dálkové ovládání, možnost využití CD nebo DVD disků, stejně jako funkci Bluetooth, díky které lze s rádiem spárovat svůj mobilní telefon. Co rozhodně nesmíme opomíjet, to je také cena tohoto modelu. Vzhledem k jeho výbavě je více než příznivá, jelikož se pohybuje v rozmezí čtyř až pěti tisíc korun. A to je za autorádio s dotykovým displejem a řadou unikátních funkcí cena, která nezklame. I proto jsme ho do našeho přehledu pro rok 2017 museli zařadit.

Autorádio 2DIN DN7802

Autorádio 2DIN DN7802

Autorádio 2DIN DN8803K

Zaručeně jeden z nejlepších modelů letošního roku. Stačí se podívat na jeho vlastnosti a i vám bude jasné, že v letošním roce s ním nemůžete udělat chybu. Začneme třeba výbavou, která nabízí vysoký výkon a v kombinaci s operačním systémem Windows dokonalou stabilitu. Pokud jde o hlavní charakteristiku, tak neopomíjejme dotykový displej o velikosti 6,2 palce, stejně jako možnost využití tohoto rádia v jakémkoliv voze, kam skvěle padne svým designem, ale i univerzálním provedení. Pro milovníky vlastních dat je připravena široká kompatibilita s řadou formátů, stejně jako nechybí DVD mechanika, ale i vstup mini USB, nebo nechybní ani dva sloty na micro SD kartu. Z doplňkových funkcí musíme zmínit vlastnost Dual Zone, která umožní mít aktivní dvě aplikace najednou. Pochopitelně nechybí ani Bluetooth, nebo GPS modul, který v kombinaci s aktuálními mapovými podklady zaručí, že se i v neznámém terénu dostanete do cíle rychle a jednoduše. I toto hraje do karet tomuto modelu, který právem patří v roce 2017 mezi to nejlepší na trhu.

Autorádio Kenwood DMX-100BT

Pokud nevyhledáváte noname autorádia, ale máte raději modely, které vyrábí poměrně známá a prověřené značka, je pochopitelné, že se vám dříve nebo později dostane do rukou autorádio Kenwood. A pokud se bude jednat o výše označený model, můžete si být jisti, že s ním nešlápnete vedle. V našem srovnání totiž patří k tomu nejlepšímu, co lze v roce 2017 získat. Lákadlem je už zajímavý design s úzkým rámečkem, kterému dominuje LCD displej s velmi dobrou velikostí, která činí 6,8 palců. Dalším lákadlem je celková kompatibilita se zřízeními jak od společnosti Apple, tak s operačním systémem Android. Pokud se podíváme na několik dalších zajímavých prvků výbavy, tak nechybí Bluetooth modul pro bezdrátové spárování, nebo USB vstup pro možnost dodání vlastních dat. Dále zaujme i možnost propojení s multifunkčním volantem, funkce Bass boost, kvalitní zesilovač, nebo třeba možnost streamování hudby. Toto všechno jsou přednosti, pro které je tento model pochopitelně jedním z těch, o které se v roce 2017 vyplatí také zajímat.

Autorádio BLAUPUNKT CapeTown 945 World

Posledním naším tipem, který z porovnání autorádií vychází velmi dobře, je model Autorádio BLAUPUNKT CapeTown 945 World. Jak už vyplývá ze samotného názvu, jedná se o autorádio poměrně známé značky. Pokud se máme podívat na to, čím přesně vyniká, tak je to v první řadě Android 4.1.1 (Jelly Bean), který už sám o sobě nabídne celou řadu možností a rozšíření. Mezi další pozitivum musíme zařadit třeba i kapacitní dotykový TFT displej, který nabídne velice lákavou velikost, která činí 6,8 palce. Dále neopomíjejme třeba Bluetooth modul značky Parrot, díky čemuž lze vytvořit profesionální handsfree. Zajímavou funkcí je také ta s označením MirrorLink, která je určena jak pro zařízení od společnosti Apple, tak i pro zařízení s operačním systémem Android. Vše doplňme třeba Wi-Fi modulem nebo GPS navigací a i vám bude jasné, že je tento model autorádia v našem srovnání zcela oprávněně a jednotlivým uživatelům rozhodně má co nabídnout.

Autorádio BLAUPUNKT CapeTown 945 World

Autorádio BLAUPUNKT CapeTown 945 World

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

  1. MX napsal:

    Tak to bylo jednoznačně nejhorší srovnání, co jsem kdy četl. Vypovídací hodnota NULA – to už je jednodušší a rychlejší si přečíst parametry z krabice..

  2. 2din napsal:

    Ja jsem měl zkušenost z Gebornem. Kupoval jsem přes Ali.Vydrželo mi to celý rok. Ale to je strašně málo, vždyť normální 2din autorádio by mělo vydržet alespoň par let. Další jsem kupovala zde: https://www.2din.cz/autoradia/

  3. Honza Svejcek napsal:

    Já se teda přidávám k pozitivní zkusenosti s https://www.2din.cz/autoradia/, hlavně ceny a profesionalita, mám to přes kamoše doporučeny a fakt nelituju 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close