Snadná cesta k vylepšení vzhledu i bezpečnosti vozidla

Jaké jsou možnosti pro zlepšení bezpečnosti nebo proměnu vzhledu vozidla? Odpověď přináší populární autofólie nebo tónování autoskel. Jaké výhody přináší?

Okenní autofólie nejsou pouze tuningovou záležitostí

Jak se ochránit před nepříjemným slunečními paprsky a zabránit přehřívání interiéru vozidla? To zaručují okenní autofólie, které dokážou zachytit téměř 60 procent tepelné energie způsobené slunečním zářením. Běžné jsou zrcadlové nebo absorpční fólie, ovšem milovníci tuningu často volí další, speciální typy fólií, například tzv. Top tint. V tomto případě je horní třetina okna výrazně probarvena reflexní vrstvou, která ve spodní části plynule přechází v matnou část ve stejném odstínu. I zde je samozřejmostí účinný UV filtr zadržující až 98 procent škodlivého záření. Protisluneční fólie nabízí volbu různé prostupnosti světla, mimo jiné s ohledem na konkrétní okno. Jejich tloušťka nepřekračuje 0,05 milimetrů. Tónování autoskel Brno nabízí odbornou montáž speciálních fólií.

 

Vyhledávané jsou také bezpečnostní fólie zabraňující vniknutí cizích předmětů nebo rozbití skla. Seznamte se s bezpečnostními fóliemi v Brně a zvyšte bezpečnost vaší rodiny při každé jízdě!

Změna barvy vozu i ochrana laku

Stranou pozornosti by neměla zůstat ani další možnost, jak vylepšit nebo proměnit vzhled vozidla. Nabídka speciálních fólií se neustále rozrůstá, a tak se můžeme běžně setkat s fóliemi lesklými, matnými, polomatnými, metalizovanými, perleťovými a mnoha dalšími. Pro reklamní účely jsou ideální volbou fólie s potiskem formou fotografií, reklamních textů a sloganů apod. Fólie navíc chrání lak vozidla před poškrábáním a UV zářením způsobujícím blednutí barvy. Ne každý však chce změnit vzhled vozidla. V takovém případě lze díky čiré ochranné fólii o tloušťce pouhých 100–200 mikronů zajistit ochranu lakovaných částí karosérie, aniž by to na vozidlo bylo vůbec poznat. Lak je tak chráněn nejen před drobnými oděrkami, ale také asfaltem, solí a UV zářením.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close