Sledování vozidel GPS

Otázku jak mít lepší přehled nad svými vozidly řeší spousty dopravců nebo menších podnikatelů. Každý z nich by rád věděl, pokud některý z jeho řidičů překročí rychlost? Přijde Vám spotřeba pohonných hmot moc vysoká? Pokud Vás zajímají všechny odpovědi na zmíněné otázky, tak zbývá si už jen pořídit ORBtrack, který nabízí nejen GPS monitoring nebo sledování vozidel, ale také vzdálené stahování tachografů, kontrolu řidičů a mnoho dalšího. GPS sledování vozidel Vám se snížením nákladů může pomoci. Například kontrola spotřeby nafty dokáže odhalit jízdní styl jednotlivých řidičů, se kterým můžete dále pracovat.

Vývoj jde mílovými kroky dopředu, proto díky GPS zařízení ve vašich autech získáte již výše zmíněnou kontrolu a přehled o vašich vozidlech. Vozidla jsou pod trvalým dohledem a nezpůsobí to jen kontrolu vašich zaměstnanců, ale například když bude auto odcizeno, je větší šance, že se s GPS zařízením najde. Dále s ORBtrack získáte:

  • Administrativa se výrazně omezíorbtrack
  • Spotřeba klesne
  • Sníží se náklady na provoz vašich aut
  • Správa vozového parku bude ucelená a efektivní
  • Riziko nehod se sníží
  • Sníží se možné riziko kolize s dopravními předpisy

Závěrem lze říci, že s pomocí GPS sledování vozidel budete mít naprostý a dokonalý přehled o vašem vozovém parku, a to vše bude jednoduché. GPS sledování vozidel již ušetřila mnoho nákladů firmám a zpřehlednila jejich práci a ubrala jim starostí. Pokud se chcete rovněž zařadit mezi moderní společnosti, inovujte svojí firmu o technologii, která se vám stane vítaným přínosem.

orbtrack1

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close