Skútr je obratný ninja, který vám ušetří spoustu času i peněz

Proklestit se městskou džunglí v době dopravní špičky není snadné. Jenomže co když spěcháte a nemůžete si dovolit dorazit pozdě? V takových chvílích si možní přejete, abyste měli k dispozici praktičtější dopravní prostředek než automobil. Umožnil by vám svižný přesun i navzdory přeplněným ulicím a zároveň by si řekl jen o nezbytné množství pohonných hmot… Tak proč si nepořídíte skútr?

Po novelizaci zákona v roce 2013 mohou jednostopá vozidla s motorem do 125 ccm osedlat i držitelé řidičského oprávnění skupiny B. Jedinou podmínkou je automatická převodovka.

Po uvedení nového zákona zaznamenali prodejci enormní zájem, který trvá dodnes. Důvodů, proč si lidé skútr zamilovali, je hned několik.

Kvalitní skútr seženete levně

Pořizovací cena nového skútru není vysoká, a to i v případě kvalitních strojů. Skvělým příkladem jsou skútry populární značky Kentoya. Výrobce je na českém trhu 21 let, což je déle než konkurence a každoročně uvádí na trh nové modely. Za zmínku stojí největší síť smluvních prodejců (ročně přibývá 3 – 5 poboček), snadná dostupnost náhradních dílů a skvělé servisní zázemí. Ceny stylových skútrů začínají pod hranicí 30 tisíc korun a zájemci mohou využít nabídku výhodného splátkového kalendáře.

Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

 

Nízká spotřeba vám vykouzlí úsměv na rtech

K dalším nesporným výhodám jednostopých ninjů patří velmi nízké provozní náklady. Spotřebu skútru překoná snad jen elektrokolo. Jezdit sto kilometrů za 2 – 3 litry benzínu je lákavé řešení, díky kterému ročně ušetříte tisíce korun.

Obratnost především

Na sedle skútru budete mnohem mrštnější než v autě a prokličkujete kolonou tak rychle, jak to jen jde. Na řízení si zvyknete velmi rychle a kompaktní charakter oceníte také při parkování.

Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T

Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T

Snad jedinou nevýhodou je nutnost garážování. Pokud však máte k dispozici garážové stání, pak vám v pořízení skútru vůbec nic nebrání!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close