Škoda ukázala modernizovaný Superb

Škoda Superb, jak ji známe dnes, již brzy předá žezlo svému modernizovanému nástupci. Jeho premiéra je součástí programu bratislavského mistrovství světa v hokeji, čímž naše automobilka podtrhuje, že tuto akci sponzoruje nepřetržitě od roku 1993 a partnerství s IIHF si patřičně váží.

Modernizovaná Škoda Superb, foto: Škoda auto

Modernizovaná Škoda Superb, foto: Škoda auto

První skicu faceliftu modelu Superb však do světa vypustila ještě dříve, než začaly souboje na bratislavském ledě. Již tradičně nejde o žádnou divočinu. Po stránce designu se pouze cizelovalo už tak velmi podařené dílo. Nový Superb tak dostane drobně pozměněné světlomety a nárazníky. Tradiční škodovácká maska chladiče mu zůstane, stejně jako většina rozměrů a technologií. Možná nejpatrnější novinku tak uvidíme na zádi, kterou ozdobí namísto loga nápis ŠKODA.

Oficiální tisková zpráva hovoří i o technických novinkách, které ale blíže nespecifikuje. Lze dovodit, že pravděpodobně půjde o prvky komfortní a bezpečnostní výbavy, které stávající model postrádá a například Volkswagen Passat je mít může. Jak moc jsme se trefili, se ale dozvíme až na hokeji.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close