Škoda Scala: první video

Odvaha a svoboda. To jsou dvě slova, s nimiž mladoboleslavská automobilka spojuje první video, na němž bez maskování ukazuje nový model Škoda Scala. I když bez maskování… Výkon sprejera či pouličního umělce Chemise toho stále hodně zahaluje, jak se před před oficiální premiérou sluší.

Přesto je to další kousíček do mozaiky informací, které již nyní o nástupci Rapidu Spaceback známe. Existují ale novináři, kteří vědí více, protože je Škoda pustila k testům prvních prototypů.

Škoda Scala, foto: Škoda auto

Škoda Scala, foto: Škoda auto

Všem je tak už nyní jasné, že Škoda Scala má být emotivnějším vozem než právě končící hatchback, byť s ním bude sdílet základní designové prvky, například siluetu. I z prvního videa je však jasné, že novinkou hodlá Škoda mířit na mladé. Chce zabodovat autem, které bude tradičně praktické. Svým majitelům ale poslouží i jako imagemaker. Jako by křičela do světa: “Můj páníček myslí prakticky, ale zároveň má vkus.” Vyjde to Škodě?

Uvidíme, minimálně na národní notu se jí však podařilo zahrát, neboť Lennonova zeď v Praze je jedním ze symbolů demokracie v naší zemi…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close