Škoda Karoq získala Zlatý volant

Německ časopis Auto Bild a týdeník Bild am Sonntag udělily nejmladšímu mladoboleslavskému SUV cenu Zlatý volant 2017. Čtenáři z více než 20 evropských zemí vynesli Škodu Karoq svými hlasy do finále kategorie ,malá SUV‘.

42. Verleihung DAS GOLDENE LENKRAD. Axel-Springer-Haus in Berlin, 7.11.2017 Christian Strube Fotos: Bild am Sonntag/Niels Starnick

42. Verleihung DAS GOLDENE LENKRAD.
Axel-Springer-Haus in Berlin, 7.11.2017
Christian Strube
Fotos: Bild am Sonntag/Niels Starnick

Po testovacích jízdách nakonec odborná porota zvolila nové kompaktní SUV vítězem ve své kategorii.
„S vozem Karoq, který v mnoha oblastech nastavuje laťku, důsledně pokračujeme v naší úspěšné SUV- ofenzívě,“ říká člen představenstva Škoda auto za technický vývoj Christian Strube. „Mám radost, že i nejmladší člen naší modelové palety se těší tak dobrému přijetí. Výsledek ankety Zlatý volant dokládá, že Škoda Karoq momentálně představuje ve třídě kompaktních SUV nejatraktivnější nabídku,“ pokračuje Strube.
Zlatý volant je jednou z nejatraktivnějších evropských automobilových cen. V letošním roce se vybíralo z celkem 42 modelů rozdělených do kategorií malé a kompaktní vozy, malá SUV, velká SUV, střední a vyšší třída a sportovní vozy.
Škoda Karoq bojovala v kategorii ,malá SUV‘ s dalšími dvanácti nominovanými. Šlo tedy o kategorii zastoupenou nejpočetněji. V každé třídě čtenáři titulů Auto Bild, Bild am Sonntag a dceřiných časopisů ve více než 20 evropských zemích nejdříve čtyři favority. Finalisté se představili v náročných testovacích jízdách v severoitalském Baloccu odborné porotě. Ta čítala 53 členů a byla složená ze závodních jezdců, techniků, designérů a šéfredaktorů předních evropských automobilových časopisů.
Škoda Karoq přesvědčila porotce kvalitami jako je komfort a prostornost. Kromě toho udělovala porota body navíc za konektivitu. Kromě toho ohromilo kompaktní SUV porotu svým přesvědčivým projevem hnacího ústrojí a zdařilým naladěním podvozku.

zdroj: Škoda auto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close