Sjednáváme pojistku krok za krokem

Máte koupený zájezd a myslíte na to, abyste byli za hranicemi naší země ochráněni před četnými riziky? Pokud je to tak, je nejlepší volbou cestovní pojištění do zahraničí. Podívejme se proto na postup, jak si sjednat nejlevnější cestovní pojištění online. Ideální bude, když začneme na webu Proovnej24.cz, který je v daném směru jedničkou na trhu. Prvním krokem je samozřejmě volba toho, kam cestujeme. Dnes to může být cestovní pojištění do EU, stejně jako to může být cestovní pojištění mimo EU. V obou případech platí, že bychom neměli zapomínat ani na to, abychom definovali i konkrétní zemi.

Na jak dlouho do zahraničí jedete?

Dále je to rozhodně datum vašeho pobytu, na které byste neměli zapomínat. To by mělo odpovídat skutečně tomu, jak dlouho se v cílové destinaci hodláte zdržet. Samozřejmě cestovní pojištění online vám umožní dané rozpětí snadno zadat. A to ať už jde o krátkodobou pojistku ve dnech nebo týdnech, nebo jde o pojištění dlouhodobějšího charakteru, které může být spojené dokonce i s tím, že sjednáváte ochranu na několik měsíců, stejně jako i na dobu jednoho roku.

Vyberte si i rozsah pojistky

I ten je velmi důležitý, jelikož nám jasně ukazuje, na jaké situace se bude naše letní, nebo cestovní pojištění na hory vztahovat. Můžeme volit buď základní ochranu spojenou pojištěním léčebných výloh, nebo můžeme danou možnost rozšířit. Pokud využijete srovnání cestovního pojištění, máte možnost přidat třeba pojištění vašich zavazadel, odpovědnosti, zpoždění letu, stejně jako se hodí i asistenční služby.

Jak je to s cenou?

Rázem jsme v poslední fázi výběru, která je spojena s tím, že si vybíráme konkrétní cenu. V tomto případě je naším cílem sjednat nejlevnější cestovní pojištění, které vyhovuje všem podmínkám. Třeba i do nejmenších států světa, kam se řadí San Marino. Stačí si tak jednoduše porovnat pojišťovny a právě podle jejich cen vybrat takovou, se kterou nebudeme zklamáni my, ani naše peněženka.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close