Sháníte levné, ale spolehlivé auto?

Dá se v autobazaru dobře pořídit i s menším rozpočtem? Dejme tomu se sto tisíci korunami? Pokud si dražší automobil nemůžete dovolit a máte obavy, že za takovou částku neseženete nic kloudného, budete příjemně překvapeni. Spolehlivých vozů s cenovkou do sta tisíc je poměrně dost. Většinou jde o menší auta, protože ta bývají méně ojetá a obecně i v lepším stavu.

Autobazar v Praze Auto – Výhybka upozorňuje, že sázkou do loterie jsou původně drahé luxusní vozy. Teoreticky by měly být kvalitnější než levná auta, a navíc schopné najet více kilometrů, ovšem pouze za předpokladu použití jakostnějších součástek. A jak je dobře známo, většina automobilek se v tomto směru nepřetrhne, byť jde o výrobu prémiových vozů. Případů, kdy byly při výrobě luxusního auta použity laciné součástky, je víc než dost.

Vsadíte-li na některý z následujících vozů, pravděpodobně nebudete litovat. Samozřejmě byste si měli vybrat solidní autobazar, který vám garantuje původ a zaručí se, že je auto v dobré kondici. Není vše zlato, co se třpytí, a v případě ojetých automobilů to platí dvojnásob…

Fiat Panda (r. v. 2003 – 2012)

Fiat Panda (typ 169) byla uvedena na trh v roce 2003 a rok na to získala titul Evropské auto roku. Vychází z konceptu předchozího modelu, ale disponuje lepší technikou a zároveň je na tom mnohem lépe s ochranou proti korozi.

inzerce


Toyota Yaris (r. v. 1999 – 2006)

První generace Toyoty Yaris je opředena legendami o spolehlivosti. Pravdou je, že většinou odešla technika ještě před tím, než se na voze objevila koroze. V době uvedení na trh kompaktní Japonec poutal bezpečností (4 hvězdičky EuroNCAP) a lehce futuristickou kabinou.

Suzuki Swift (r. v. 2004 – 2010)

Druhá, respektive třetí generace nahradila poměrně populární malé auto, které se vyrábělo již od roku 1983. Nový Swift zaujal bezpečností, ovladatelností, odolným podvozkem i jízdními vlastnostmi. Bezesporu jde o velmi zajímavý vůz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close