Seat začal nabízet předplacené servisní balíčky

SEAT Financial Services spolu s Porsche Česká republika začal nabízet SEAT servisní balíčky. Doplňkovou službu kryjící náklady spojené se servisem a údržbou vozidla lze zakoupit k novému vozidlu značky SEAT, bez ohledu na způsob financování – pořízením za hotové nebo prostřednictvím úvěru. Díky pokrytí výdajů na veškerou předepsanou údržbu v délce 5 let, nebo až do nájezdu 150 000 km, nemusí zájemci řešit žádné další výdaje spojené se servisem.

Servisní balíčky jsou dostupné ve dvou základních variantách – Service a Service Plus. Maximální limit nájezdu kilometrů si u jednotlivých modelů (Mii, Ibiza, Arona, Leon, Leon SC, Leon ST, Leon X-PERIENCE, Leon Cupra, Toledo, Ateca, Alhambra) můžete zvolit, a to 60 000 km, 100 000 km, nebo 150 000 km.

Seat Ibiza 2017, foto: Seat

Seat Ibiza 2017, foto: Seat

Tři možné limity nájezdů umožňují klientům přizpůsobit užívání daného vozu. Cena za servisní balíčky se různí, určuje ji kombinace výběru modelu a zvoleného nájezdu,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje v SEAT Financial Services.

Určeno pro nové a zánovní vozy

Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozu (VIN kód), nikoli k osobě vlastnící vůz. „To při případném prodeji vozidla znamená, že balíčky může uplatnit další vlastník vozidla, a to až do naplnění nastaveného limitu,“ vysvětluje Cankař. Službu lze objednat v rámci konfigurace nového vozidla, nebo doobjednáním k novému skladovému vozidlu, resp. k zánovnímu vozu. V praxi si klient pořízením servisního balíčku zafixuje náklady na servisní úkony a v podstatě ho nezajímá zdražování či inflace.

SEAT servisní balíčky kryjí primárně náklady spojené s předepsanou údržbou vozu, jako jsou inspekční prohlídky zahrnující výměnu oleje, filtrů, případně zapalovacích svíček, doplnění motorového oleje mezi servisními intervaly a prodloužení záruky mobility. V případě vyšší varianty servisního balíčku získají klienti ještě větší komfort, jelikož nebudou platit díly podléhající opotřebení či opravy při poruše nebo selhání systému či dílu. Příkladem je výměna spojky, rozvodového řemenu, brzdových destiček, nebo třeba baterie.

Servisní balíčky značky SEAT lze čerpat u autorizovaných servisních partnerů SEAT v České republice, jejich seznam naleznete na internetových stránkách http://www.seat.cz.

zdroj: Volkswagen Financial Services (tisková zpráva)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close