S pravidelným servisem vozů BMW prodloužíte životnost Vašeho vozidla o několik let

Pravidelná a náležitá servisní údržba je zásadní pro bezproblémový provoz Vašeho vozidla a může mít výrazný vliv i na jeho životnost. Dopřejte pravidelný servis Vašemu vozu BMW a mějte v něm oporu mnoho spokojených let!

Nenechávejte servis vozů BMW na poslední chvíli

Díky včasné opravě Vašeho vozidla nebo výměně některých opotřebených dílů si můžete dopřávat pohodlnou jízdu beze strachu. Důležité je však veškeré problémy řešit včas a nepřetahovat servisní intervaly. Od spolehlivého servisu se očekává jeho dostatečné vybavení, dobré reference, komplexní nabídka služeb a především i přijatelná cena. Vysoce kvalitní záruční a pozáruční servis vozů BMW přináší společnost Autoplus Praha, která splňuje všechna výše zmíněná kritéria. Svěřte své vozidlo do rukou odborníkům, kteří se v oboru pohybují již od roku 1994. Od této doby si vytvořili pevnou základnu pravidelných spokojených klientů, se kterými vždy udržují osobní přístup. Budete se tu tak cítit příjemně jako doma!

Kvalitně provedené služby s dvouletou zárukou

Od servisu vozů BMW můžete očekávat pravidelné prohlídky, které byste s Vaším vozidlem měli absolvovat jednou ročně. Důvěra v kvalitu práce servisu vozů BMW je podpořena zárukou na 2 roky, která na Vás čeká po jakékoliv provedené službě v autoservisu Autoplus Praha. Obrátit se na ně můžete i v případě, že Vaše vozidlo vyžaduje komplexní opravu týkající se výměny motoru nebo například opravy převodovek. Vaše vozidlo se přitom snaží opravdu opravovat, ne jen vyměňovat celé drahé komponenty. V případě návštěvy autoservisu Autoplus Praha na Vás zprvu čeká vstupní prohlídka, při které se zjistí závady a problémy a doporučí se další postupy. Pak již se můžete spolehnout na kvalitně provedené služby na velmi vysoké úrovni!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close