Rozjíždíte podnikání? Prodej dodávek v Praze Vám pomůže s rozjezdem!

Chcete rozjet novou firmu, ale osobní auto Vám přijde malé? Rádi byste dodávku nebo jiný užitkový vůz, ale nový vůz je pro Vás příliš nákladná investice do začátku? AP Auto je autobazar, který prodává dodávky v Praze z druhé ruky za skvělé ceny.

Největší bazar dodávek v Praze

Společnost AP Auto Praha nabízí na své prodejně v Praze 9 na ploše 15 000 m2 ohromující výběr použitých dodávek. Najdete u nás více než 400 dodávek a užitkových vozů a zaručeně si tak vyberete ten, který Vám bude sedět nejlépe. Nabízíme vše, od prodeje za hotovost přes leasing až po možnost platby na protiúčet, pokud se zároveň chcete zbavit užitkového vozu, který Vašim potřebám už nestačí.

Proč zrovna u nás?

Jsme profesionální autobazar a nabízíme Vám ty nejlepší služby. Garantujeme záruku na původ vozů, všechny vozy které prodáváme jsou technicky prověřené s ověřeným původem. Nemusíte se tak bát koupě kradeného vozu. Na počkání Vám zařídíme úvěr a leasing, s nízkými splátkami až na 7 let. Nemusíte se tak obávat, že na nákup vozu nebudete mít dost peněz. Naše dodávky a užitkové vozy nabízíme za ty nejnižší ceny v ČR. Díky výběru z více než 400 vozů od těch nejznámějších značek si budete moci vybrat přesně to, co potřebujete.

Vozy také vykupujeme za férové ceny, klidně i ihned v hotovosti, a nabízíme výhodné protiúčty při koupi nového vozu. Zajistíme za Vás všechny formality, jako povinné ručení a havarijní pojištění. Nebudete tak muset jezdit po pojišťovnách a budete se moci vrhnout do ježdění s Vaším vozem okamžitě. Náš zkušený personál Vám rád pomůže s volbou dodávky tak, aby přesně seděla Vašim cílům a Vámi vybraný vůz si také budete moci vyzkoušet na zkušební jízdě, abyste nekupovali žádného zajíce v pytli. Budete tak vědět, do čeho jdete a jak auto jezdí. Zkrátka profesionální přístup a férové jednání, jaké byste jinde neměli.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close