Příští týden proběhne veletrh Motocykl

Od čtvrtka 3. března do neděle 6. března proběhne na výstavišti v Holešovicích 20. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství Motocykl 2016. Součástí bude již tradičně 12. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a těšit se můžete i na další AIRBRUSH ART FESTIVAL. Připraveny budou každodenní návštěvnické soutěže o hodnotné ceny i autogramiády a přednášky známých osobností. Pořadatelé lákají především na českou výstavní premiéru motocyklu Ducati XDiavel a autogramiádu Tomáše Zajíce. Jawa zde představí novinku 660 Vintage. Návštěvníci se mohou těšit také na absolutní klenot ruční výroby mezi motocykly – FERAT 2. Při jeho výrobě se využíval nejvíce karbon, titan nebo vysokopevnostní dural. Výrobce zkonstruuje 25 kusů tohoto skvostu a jeden každý stojí bezmála dva miliony korun. Krev ale ve válcích nespaluje.

Veletrh Motocykl 2016, zdroj: Incheba.cz

Veletrh Motocykl 2016, zdroj: Incheba.cz

Na své si ale jistě přijdou i milovníci dvoustopých dopravních prostředků. My si tedy rozhodně rádi znovu prohlédneme brutální tříkolku Polaris Slingshot.

Výstava bude otevřena vždy od 10 do 19 hodin, jen v neděli se uzavře v 17 hodin. Základní vstupné činí 150,- Kč, zlevněné rovnou stovku a rodinné 300,- Kč.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close