Přestěhujte se efektivně pomocí půjčovny dodávek v Praze!

Chcete se přestěhovat? Bojíte se, že budete celý den jezdit sem a tam po Praze, protože se Vám do auta nic nevejde? Vyřešte to jednoduše zapůjčením dodávky. Díky tomu omezíte počet cest a hlavně tak budete mít vše rychleji vyřízené. Půjčovna dodávek v Praze Vám stěhování ulehčí!

Za novým bydlením bez starostí se stěhováky

Nechcete si najímat stěhováky, protože se bojíte, že by Vám něco rozbili nebo ztratili? Rádi máte svůj majetek pod dohledem, ale magistrála je opět zacpaná a Vám se tak nechce pendlovat sem tam s malým osobákem? Půjčte si třeba Iveco Daily 35SI4 SUPERMAXI s objemem 17 m3. I na tento užitkový vůz Vám postačí Váš řidičský průkaz skupiny B a vejde se do něj opravdu rozměrný náklad. Tento vůz si můžete půjčit na jeden den za pouhých 1500 Kč. Přestěhujte se efektivně a sami bez starostí se stěhováky a nekonečnými jízdami. 

Jednoduché řešení všech starostí s přepravou

Maxipůjčovna ráda vychází lidem vstříc. Všechny zapůjčované vozy jsou v perfektním stavu a nejsou starší než 3 roky. Navíc si před zapůjčením můžete dodávku vyzkoušet a zjistit tak, jak se Vám s ní řídí, ověřili si její technický stav a její jízdní vlastnosti. Zkušený personál Vám rád zodpoví všechny případné otázky. Navíc je vůz vybaven dálniční známkou a GPS, abyste se nikde neztratili a dojeli všude, kam potřebujete. Nemusíte platit za projeté kilometry a tak je jedno, kam všude se zapůjčeným vozem pojedete. Můžete si zde půjčit třeba minibus a vyjet si s ním v létě do Chorvatska s celou rodinou nebo partou. A díky možnosti dlouhodobého pronájmu tak můžete projet třeba celou Evropu. Užijte si tak prázdniny snů ve stylu volného cestování a poznávání nových míst tak, jak byste je s cestovkou nikdy neviděli. Budete si moci zajet kam Vás silnice povedou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close