Porsche chystá do Los Angeles čtyři novinky

Porsche spustí se čtyřmi světovými premiérami na autosalonu v Los Angeles další ohňostroj novinek. Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo, 718 Boxster GTS a 718 Cayman GTS zaujmou vrcholné postavení v příslušných modelových řadách, zatímco 911 Carrera T se profiluje jako puristický sportovní vůz s mimořádně lehkou konstrukcí. Kromě toho oslaví nová generace modelové řady Cayenne svou výstavní premiéru v USA. Autosalon Los Angeles Auto Show se uskuteční ve dnech od 29. listopadu do 10. prosince 2017.

Porsche Boxster, foto: Porsche

Porsche Boxster, foto: Porsche

Výrobce sportovních vozů představí uvedené novinky na tiskové konferenci značky Porsche 29. listopadu v 11:10 h (pacifického času; 20:10 h SEČ) v kongresovém centru v Petreeho hale.

Porsche slaví v USA úspěchy i v roce 2017. S 45 952 dodanými vozidly vzrostly prodeje v prvních třech čtvrtletích o 2,7 procenta v porovnání se stejným obdobím loňského roku. Nárůst zaznamenaly zejména modely Macan (+16,3 procenta) a nová Panamera (+52,5 procenta). V uvedených ukazatelích se odráží vysoká úroveň respektu amerických zákazníků. Výrobce sportovních vozů obsadil v aktuální studii „Automotive Performance, Execution and Layout Study (APEAL)“ amerického institutu pro výzkum veřejného mínění J.D. Power potřinácté v řadě první místo v celkovém hodnocení, a zůstává tak i nadále nejatraktivnější automobilovou značkou pro řidiče v USA.

zdroj: Porsche Inter Auto CZ (tisková zpráva)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close