V polovině října se koná Pražská Trabantiáda

Milovníci duroplastu a spáleného dvoutaktního oleje se jistě těší na víkend v polovině října. Od 13. do 15. října se totiž koná Podzimní pražský Trabantiáda, sraz všech nakažených trabantózou. Fanoušci legendárního auta se sjedou do kempu Džbán i v roce, kdy si připomínají šedesátileté výročí od počátku výroby modelu Trabant 500. V sobotu se najde i čas, kdy se automobilovými dědečky bude moci pokochat i veřejnost.

zdroj: Trabime.cz

Podzimní pražská Tranatiáda, zdroj: Trabime.cz

Účastníci akce se v sobotu ráno sejdou na parkovišti u kempu a vyrazí na trasu, jejíž cíl je jako každý rok tajný. V minulých letech jste Trabanty v rámci akce Trabantiáda mohli potkat například na Okoři nebo v Lánech. Cesta by účastníkům nezabrala mnoho času, a proto na ně čekají rozličné úkoly.

Návrat do prostor kempu Džbán je naplánován na 16. hodinu. Právě sobotní odpoledne je pak časem, kdy voňavé veterány může obdivovat veřejnost. Vzhledem k pokročilé roční době a blížící se zimě plné posypové soli tak máte 14. října odpoledne na parkovišti u restaurace Šárka jednu z posledních letošních možností pokochat se krásou automobilů z dob dávno minulých.

Na účastníky Trabantiády později večer čeká také vyhlášení výsledků, ocenění nejlepších posádek a samozřejmě volná zábava v prostorách restaurace Šárka. Bližší informace o akci naleznete na webu Trabime.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close