Pneumatiky online? Takhle na nich ušetříte ještě více!

Uvažujete nad koupí pneumatik přes internet? Opravdu se to vyplatí? Poradíme, jak pořídit pneu za bezkonkurenční cenu a ušetřit díky cashbacku několik stovek. Jaké možnosti online nakupování nabízí? Čtěte dál.

Už máte přezuto na zimní pneu? Na internetu seženete všechno. Ať už sháníte levné pneumatiky, dálniční známku za super cenu nebo nejrůznější auto-moto doplňky. Z nakupování online nemusíte mít strach. Existuji ověřené obchody, které nabízejí kvalitní pneumatiky. Navíc na nich můžete díky cashbacku ušetřit i pěkné peníze.

Jak cashback funguje?

Slyšíte o cashbacku poprvé a nevíte o co se jedná? Díky cashbacku získáte část peněz zpět, které utratíte za nákup na internetu. Odměny ve formě cashbacku nabízí např. portál Tipli.cz.
Nikdy jste o Tipli neslyšeli? Jedná se o portál, který odměňuje své uživatele za každý nákup. Přidaná hodnota pro zákazníka je tedy jasná. Zboží nakoupí za stejnou cenu jako obvykle a část ze zaplacené částky dostane zpět.

Kde koupit pneumatiky za výhodnou cenu?

Pokud hledáte kvalitu a špičkový servis, určitě vyzkoušejte e-shop Pneumatiky.cz. Nabízí široký sortiment od pneumatik přes alu kola až po disky. Zaručuje dodání do 24 hodin přímo k vám domů nebo do nejbližšího pneuservisu, garanci kvality, původ zboží a nesmí chybět ani odborná asistence na telefonu.
Chcete přezout auto na zimu? To u e-shopu Pneumatiky.cz není problém. Stačí si vybrat z 68 partnerských pneuservisů, kde se o auto rádi postarají. Navíc internetový e-shop Pneumatiky.cz najdete i na Tipli seznamu obchodů. Co to znamená? Můžete nakupovat online s cashbackem a přitom ušetřit nemalé peníze!

Dbáte na bezpečnost a neradi ponecháváte věci náhodě? Vše, co potřebujete ke klidné jízdě, najdete na TorriaCars. Specializují se na povinnou výbavu, baterie do auta a další autodoplňky za super ceny. Se správným vybavením dostane cestování autem úplně jiný rozměr. Proč nakupovat zrovna v e-shopu TorriaCars? Stejně jako u e-shopu Pneumatiky.cz můžete získat z nákupu část peněz zpět! Víme, jak na to!

Jak vybrat správné pneumatiky?

Na internetu najdete spoustu levného pneu, ale s odlišnou kvalitou. Doporučujeme s výběrem pneumatik nespěchat a věnovat zvýšenou pozornost kvalitě a technickým specifikacím. Připravujete auto na přezutí z letního pneu na zimní? Seznamte se s parametry, které musí povinně splňovat všechny zimní pneumatiky.

Jaké parametry by měly splňovat zimní pneumatiky?

Víte, od kdy má být přezuto na zimní pneu? Zimní pneumatiky jsou povinné v období od 1. listopadu do 31. března. V Evropské unii je uzákoněno povinné štítkování pneumatik. Díky štítkování každý řidič pozná kvalitu a základní parametry – A je nejlepší hodnotou, G je nejhorší hodnotou, podobně jako u energetických tříd.

 

Štítky pneumatik obsahují tři základní informace:

1. Značka pneumatiky a benzínové pumpy – Značí přímý vliv na spotřebu paliva. Rozdíl mezi označením pneumatiky A a G může dosahovat 0,5 litrů na 100 kilometrů.

2. Značka pneumatiky a dešťového mraku – Hodnotí schopnost pneumatiky zastavit na mokré vozovce. Rozdíl mezi hodnocením A a G může být při rychlosti 80 km/h až 18 metrů.

3. Značka pneumatiky a reproduktoru – Vyjadřuje vnější hlučnost pneumatiky, uvádí se v decibelech.

Jak získat část peněz zpět za každý nákup?

Jednoduše! Z každého nákupu, který provedete s cashback portálem Tipli získáte odměnu na účet. Můžete si to představit jako opožděnou slevu na to, co jste si koupili. Jak to funguje? Stačí si vybrat na Tipli ze seznamu obchodů, objednáte si zboží, a pak už jen čekáte na potvrzení odměny. Na nic nečekejte, díky rychlé a pohodlné registraci na Tipli můžete nakupovat ihned za nejlepší ceny na trhu! Navíc Tipli portál není zaměřený pouze na výhodné nákupy, ze kterých se uživatelům vrací při nákupu peníze. Najdete zde i slevové kupony, akční letáky oblíbených obchodů a magazín plný tipů a rad.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close