Plzeňské Skvosty s vůní benzínu budou letos čtyřdenní akcí

Po velkém loňském úspěchu pokračuje akce Skvosty s vůní benzínu i letos. V roce 2017 si cestu do plzeňského Depa našlo 10 000 milovníků luxusních i historických aut. Ročník 2018 by mohl vyústit v ještě vyšší číslo, neboť letos budou Skvosty čtyřdenní. V kalendáři si již nyní můžete zakroužkovat termín 19. – 22. července. Program se tak oproti loňsku o jeden den rozroste.

Skvosty s vůní benzínu, foto: Mirek Chaloupka

Skvosty s vůní benzínu, foto: Mirek Chaloupka

Pořadatelé akce Skvosty s vůní benzínu nemají ambici být největší, ale stát se nejkvalitnější přehlídkou nejkrásnějších kousků v ČR. Kromě parády na čtyřech, dvou či třech kolech nabídnou návštěvníkům také zajímavý kulturní i odborný program. Samozřejmostí je výstava motoristické nádhery. Těšit se ale můžete i na živou hudbu či setkání s automobilovými osobnostmi a sběrateli.

Skvosty s vůní benzínu, foto: Mirek Chaloupka

Skvosty s vůní benzínu, foto: Mirek Chaloupka

Už nyní je jasné, že se návštěvníci letos pokochají pohledem například na předválečné i poválečné modely Rolls-Royce, staré Benze i mladší Mercedesy nebo řadu motocyklů legendární značky Harley-Davidson. Chybět samozřejmě nebude ani pestrá škála našich vozů značek Škoda, Tatra nebo Aero.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close