Objevte kouzlo Iveco Daily v jeho nové podobě!

Iveco Daily je tu s námi už od 70. let, a má v plánu se tu ještě dlouho zdržet. To dokazuje nejnovější přírůstek do řady Iveco Daily, Iveco Daily Furgon. Cílem této inovativní dodávky je komfort a pohodlí řidiče, který tráví za volantem celý svůj den. Posuňte tak své podnikání na vyšší úroveň!

Dodávka na míru

Nové univerzální Iveco Daily Furgon přináší spoustu možností, díky kterým bude Váš vůz uzpůsoben přesně Vašim potřebám. Díky široké nabídce rozvorů, výšek střech a zadních převisů může být objem nákladového prostoru od 7,3 m3do jedinečných 19,6 m3. Stejně tak si budete moci vybrat, jestli bude Vaše dodávka panelová nebo prosklená. Dodávka je tak vhodná ať už přepravujete malé balíky, nebo nábytek. 

Maximální zážitek z jízdy i ve městě i mimo něj

Iveco Daily Furgon také nabízí širokou škálu služeb a systémů, které zjednodušují nepříjemné zážitky jako popojíždění ve městě a parkování. Pokročilý asistent řízení snižuje riziko nehod na dálnicích i ve městech. City Brake PRO zase přináší autonomní brzdění, které Vám pomáhá se vyhnout kolizím v rušném provozu. Služba Queue Assist za Vás vyřeší stres v ucpané dopravní špičce. Adaptivní Cruise Control automaticky upraví Vaši rychlost tak, abyste dodržovali bezpečnou vzdálenost. Proactive Lane Keeping Assist zase zařídí, abyste nikdy omylem nevyjeli z jízdního pruhu. Crosswind Assist zase aktivuje brzy na straně vozidla zasažené silným bočním větrem, čímž zajišťují Vaši bezpečnost za každého počasí. A díky funkcím Hill Descent Control a Traction Plus zase budete mít nad Vaším vozem absolutní kontrolu i na cestě ze svahu dolů a na nepřilnavém povrchu.

Zkrátka užitkový vůz, který opravdu využijete

Díky všem těmto funkcím a spoustě dalším je Daily Iveco Furgon dodávkou, která je připravena na vše. Do města i do terénu, na všechny druhy nákladů. Zkrátka a dobře je to užitkový vůz, který je připraven a upraven k tomu, být skutečně užitečný.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close