Nové Porsche Cayenne už lze koupit i na českém trhu

Společnost Porsche Inter Auto CZ, importér automobilů Porsche do České republiky, oficiálně uvedla nové SUV Porsche Cayenne na český trh. Třetí generace nejúspěšnějšího modelu stuttgartského výrobce sportovních vozů byla slavnostně představena třem stům pozvaných zákazníků, přátel značky a členů Porsche klubů, ve čtvrtek 30. listopadu 2017 v prostorech dealerství Porsche Centrum Praha.

Nové Porsche Cayenne je výjimečné svou všestranností, s níž kombinuje vlastnosti sportovního vozu, terénního vozidla i cestovního sedanu. Novinka na českém trhu přitom posouvá ve všech ohledech laťku o pořádný kus výš, ať se jedná o ještě sportovnější jízdní vlastnosti, větší praktičnost, nebo nejmodernější asistenční, informační, zábavní a komunikační systémy. Díky tomu má nový Cayenne nejlepší předpoklady navázat na své úspěšné předchůdce, jichž bylo od roku 2002 na celém světě prodáno více než 760 000. Z toho bylo 1237 vozů Cayenne registrováno v České republice (od roku 2003 do října 2017).
Nové Porsche Cayenne, foto: Porsche Inter Auto

Nové Porsche Cayenne, foto: Porsche Inter Auto

Nové Porsche Cayenne mohou zákazníci objednávat ve dvou šestiválcových verzích o výkonu 340 k
nebo 440 k. Modely Cayenne a Cayenne S zanedlouho doplní vrcholný osmiválcový model Cayenne Turbo, vyladěný na úctyhodných 550 k.
V průběhu slavnostního večera Porsche Centrum Praha se uskutečnila charitativní dražba fotografie vozu Porsche 356, jehož novým majitelem se stala společnost Porsche Inter Auto CZ, která v zastoupení svého jednatele pana Michaela Antosche, obraz vydražila. Výtěžek z dražby byl věnován neziskové organizaci „Můj nový život“,  která se dlouhodobě věnuje podpoře onkologicky nemocných dětí a jejich rodin.

Šek ve výši 80 000 Kč osobně převzala přímo na akci MUDr. Lucie Hrdličková, lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol Praha, která je duší projektu „Můj nový život“. Společnost Porsche Inter Auto CZ podporuje projekt „Můj nový život“ již od roku 2010.
zdroj: Porsche Inter Auto (tisková zpráva)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close